Najważniejszym kłopotem jest przyczyna rozstania.

Chodząc do szkoły, ulegamy nie tylko namowom naszych nauczycieli do tego, żeby wytrwale się uczyć, ale też namowom serca. Mija nas na korytarzach spora liczba koleżanek przecudnej urody. W pewnych sytuacjach, mając niesamowite szczęście, mamy taką śliczną pannę w swojej klasie. Próbujemy szczególnych chwytów, flirtów, rozbudowanych intryg, ażeby tylko udało się przyciągnąć tej wyjątkowej dla nas osoby. W końcu się udaje. Stajemy się parą, ale coś się między wami nie układa. Rozstajemy się, co daje pewną ulgę, ale po niedługim czasie okazuje się, iż nie potrafisz o niej zapomnieć. Powstaje więc kłopot: jak odzyskać byłą?

 

Powinniśmy w takich sytuacjach działać metodycznie. Najważniejszym problemem jest powód rozstania. Ciężko jest wrócić do byłej, w momencie gdy zdradziliśmy ją z inną panną. Musimy wtedy odzyskać znowu jej zaufanie, a to droga przez mękę oraz nie zawsze kończy się zwycięstwem. Rzecz jest znacznie łatwiejsza, jeżeli rozeszliśmy się, gdyż wzajemne uczucie nie było tak mocne jak na początku a także coś się zmieniło. Wtedy wystarczy, iż po jakimś czasie znowu się spotkamy, a na pewno znowu zaiskrzy. W pewnych przypadkach jednak powinniśmy początkowo dowieść, że zaszła w nas duża zmiana. Powód zerwania jest zatem kwestią kluczową! Następnie musimy się dowiedzieć, jaki jest status naszej ex. W szkole możemy to ustalić niezwykle szybko, ponieważ nigdy nie brakuje osób, które powiedzą nam o nowym związku naszej byłej dziewczyny. Jeśli nie mamy takich informacji od znajomych, zostaje nam jeszcze twitter, facebook albo inny portal, z którego, korzysta. Dziewczyny uwielbiają chwalić się swoimi związkami w internecie. Portale społecznościowe pomagają nam też oszacować nastrój naszej byłej partnerki. Kiedy dodaje cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to dobra nasza!

 

Nadal tęskni i czeka na nasz krok. Możemy wtedy się odezwać neutralnie oraz próbować niezwykle delikatnie oraz z dużym wyczuciem odzyskać najpierw jej nadszarpnięte zaufanie, a później też i serce. Natomiast jeśli publikuje fotki z imprez, pokazujące, jak dobrze się bawi, to oznacza, iż chce o waszym związku zapomnieć jak najszybciej się da. Można wówczas delikatnie odwdzięczyć się tym samym (ale bez przesady!). Z całą pewnością szybko nawiąże z nami brutalną rozmowę przez sms-y! Jej wzburzenie może być naszym największym sprzymierzeńcem, jeśli potrafimy je odpowiednio wykorzystać a także ukierunkować. Silne emocje to oznaka ogromnego zaangażowania. Pamiętajmy o tym! Jako były chłopak dobrze znamy naszą ex. Wiemy jak się zachowuje, gdy jest jej smutno. Wiemy, co może nas czekać jeżeli się odezwiemy po rozstaniu. Zazwyczaj dziewczyny posiadają niezwykle drapieżne charakterki, więc też musimy zademonstrować pazury, jednocześnie zapewniając gotowość ich schowania.

 

Musimy mieć na względzie, że decyzja ostateczna co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od dziewczyny. Jakichkolwiek jednak tricków byśmy nie próbowali, to i tak najważniejsze jest nasze uczucie. Jeśli to był związek na poważnie, dla którego możemy wiele poświęcić, to wystarczy to tylko ukazać naszej ex – pokazać, iż żar naszej miłości płonie tylko dla niej!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *