Zabawy z magią miłości mają zarówno swoich zwolenników, jak również ludzie temu przeciwnych.

Magia miłosna stosowana w wielu kwestiach i jest nam znana od dawien dawna. Również obecnie uroki miłosne są czasami używane. Najczęstszym powodem, dla którego osoba podejmuje decyzję o wykonaniu rytuału miłosnego, jest chęć odzyskania drugiej połówki. Są jednak także inne przeznaczenia tego rytuału, bo ma możliwość przyciągnąć też nową miłość. Powinno się jednakże wiedzieć, by miłosnego uroku nie odprawiać samodzielnie. Zwłaszcza, kiedy nie mamy dużego doświadczenia w dziedzinie ezoteryki. Ważne jest również, aby być w 100% pewnym, kiedy decydujemy się na rytuał miłosny.

Miłosne rytuały to obrzędy, jakie odbywają się z zapalonymi świecami, gdyż w ten prosty sposób tworzona jest atmosfera oraz wyjątkowość tego wydarzenia. Powinniśmy mieć świadomość, iż magia świec znacznie wzmacnia rytuał miłosny. Przeważnie głównym elementem rytuału miłosnego jest wypowiedzenie pewnej formułki przy wykorzystaniu przedmiotu, który jest własnością osoby, którą chcemy w sobie rozkochać. W momencie gdy nie masz przedmiotu należącego do osoby, którą kochasz, to jest możliwość użyć specjalnych ziół czy kamieni. Warto przygotować siebie oraz pokój do rytuału. Dobrze jest wybrany pokój uprzednio przewietrzyć oraz ustawić urządzenia, jakie sprzyjają magii miłosnej.

Częstokroć też przy magii wykorzystuje się czerwony kolor, który najczęściej kojarzony jest z miłością a także symbolizuje uczucia. Można też połączyć ze sobą biel i czerwień. Kolor biały jest symbolem czystości intencji osoby, która przeprowadza rytuał. Wszystkie te czynności mają wzmocnić rytuał. Dawno temu zwracano uwagę na fazy księżyca. Proszono także o pomoc żywioły: ogień, woda, ziemia, wiatr. Najczęściej takie uroki wykonują przedstawicielki płci pięknej, jednak czasami i mężczyźni proszą o radę w swojej miłości. Jednak powinno się mieć świadomość, że każdy rytuał jest pracą z niezwykle silnymi emocjami a także energiami. Dobrze jest, aby przeprowadzić taki urok bez pośpiechu. Taki rytuał może pomóc nam w realizacji marzenia, ażeby ważna dla nas osoba wróciła, ale również trzeba pamiętać, iż ten urok nie zadziała od razu. Popularnym rytuałem miłosnym jest egipski. Polega on na tym, że wyprawiany jest z zastosowaniem egipskich przedmiotów naznaczonych energią kapłanów. Osoba, która przeprowadza, ten rytuał dodaje własną energię do tych rzeczy. Zmagazynowane pokłady energii umieją zapewnić znakomite wyniki. Jest możliwość też zastosować urok spętanej duszy, natomiast jest on kojarzony z czarną magią. Dlatego właśnie nie każdy się na ten urok decyduje.

Polega na tym, iż dana osoba, na którą mamy zamiar rzucić urok, jest zniewolona. To niemała ingerencja w drugą osobę, która w ten sposób traci swoją wolną wolę. Wtedy również może stać się tak, że nie do końca ta osoba będzie kochać nas prawdziwie. Nie jest zalecane wykonywanie tego rytuału w przypadku nastolatków, kiedy to bardzo często miłość jest chwilowa. Dobrze, aby spętanie miłosne oczyszczanie złorzeczenia połączenia interesowały się osoby pełnoletnie, całkowicie świadome konsekwencji. Zabawy z magią posiadają zarówno swoich zwolenników, jak i ludzie temu przeciwnych.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *