Powierzchnia winylowa jest doskonałym rozwiązaniem również podczas zimy, ponieważ jest bardzo ciepła w dotyku a także miękka.

Winylowe panele są znane na rynku, bo gwarantują znakomitą atmosferę w pomieszczeniach. Mają także mnóstwo innych aspektów. Można wśród nich wymienić możliwość niesamowicie szybkiego montażu, na co pozwalają specjalne zatrzaski. Dlatego do montażu winylowych paneli nie musimy wykorzystywać fachowych narzędzi, lecz można to uczynić wręcz ręcznie.

Panele winylowe LAYRED EIR zapewniają komfort jednostką, które uwielbiają przemieszczać się po domu na bosaka. Winylowa podłoga jest znakomitym wyjściem również zimą, dlatego, że jest bardzo ciepła w dotyku i miękka. Chodzenie po takiej podłodze to faktycznie ogromna przyjemność. Podłoga z winylu odznacza się również prostą pielęgnacją. Panele są odporne na kurz a także wodę, a ich pielęgnacja polega wyłącznie na odkurzaniu oraz zmywaniu mopem. Powinno się to wykonywać regularnie, a będą nam służyć długi okres czasu.

Panele winylowe MODULEO EIR są bardzo powszechne i można je położyć w każdym wnętrzu. Są bardzo wytrzymałe, poprzez co ich montaż nawet w zawilgotniałym pomieszczeniu nie stanowi żadnego przeciwwskazania. Panele posiadają odpowiednią warstwę wierzchnią która powoduje, że są wysoko odporne na naciski, dlatego mogą być montowane w pomieszczeniach intensywnie używanych.

Panele z winylu LAYRED EIR są zrobione z polichlorku winylu, czyli materiału syntetycznego stosowanego, np. do produkcji płyt gramofonowych. Są wykonane z kilku cienkich warstw oraz wykończone poliuretanem. Stwarza to wzmocnienie powierzchni. Ważną różnicą w stosunku do klasycznych paneli jest fakt, iż wzór dostrzegalny na powierzchni jest tłoczony dopiero na ostatniej warstwie. Zatem nie trzeba się przejmować tym, iż faktura z upływem czasu stanie się mniej zauważalna, za sprawą promieniowania UV lub zwyczajnego wytarcia.

Dzięki właściwemu opracowaniu panele winylowe MODULEO EIR są bardzo odporne na zabrudzenia, poprzez co są wykorzystywane w wszelkiego typu biurach, sklepach albo miejscach publicznych. Na pierwszy rzut oka nie różnią się od tradycyjnych paneli, ale możemy je spotkać w zdecydowanie większej ilości kolorów. Mają też różną grubość. Takim specjalnym rodzajem podłogowych paneli są winylowe płytki, które przypominają wykorzystywane jeszcze do niedawna linoleum, a więc elastyczną wykładzinę która wykonana była z utwardzonej oraz specjalnie rozwałkowanej masy plastycznej. Obecnie na rynku możemy znaleźć wręcz panele winylowe imitujące całkiem inne wyroby, jak na przykład stal czy też kamień, jak również panele trójwymiarowe 3D, które prezentują się bardzo oryginalnie.

Należy podkreślić, że panele LAYRED EIR sa wyjątkowo trwałe. Jest to najistotniejsza zaleta jeśli chodzi o podłogę. Materiał zastosowany w trakcie produkcji paneli jest odporny na działanie wody i jest ryso odporny, ani nie przebarwia. Zatem winylowe panele mogą być używane w wnętrzach takich jak przykładowo pomieszczenie kuchenne czy też łazienka oraz w domach, w których przebywają zwierzęta. Są również wyjątkowo odporne na wszelkie usterki mechaniczne, a zatem upadek jakiegoś cięższego artykułu nie grozi na szczęście wymianą albo naprawą podłogi.

Winylowe panele MODULEO EIR to też doskonałe rozwiązanie do pokoju w bloku, ponieważ mają znakomite właściwości jeśli chodzi o akustykę. Jest to zwłaszcza ważne w blokach z dużej płyty, gdzie nawet chodzenie w obuwiu może powodować efekt stukania. Oprócz tego panele winylowe posiadają cechy antypoślizgowe, a zatem są w pełni bezpieczne dla maluchów albo osób w podeszłym wieku.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *