Otwieracze do antykradzieżowych klipsów

Magnesdoklipsow.pl to działalność specjalizująca się w dystrybucji magnesów do klipsów antykradzieżowych firmy Weisner do odzieży, akcesoriów i sprzętu AGD. Mamy sprzedaż internetową tych magnesów. Są to niezbyt duże magnesy, które istnieje możliwość łatwo przyczepić do rzeczy, jakie zamierzamy zabezpieczyć. Rozmiar obudowy magnesu to 73 x 35 mm. Gwint w dolnej pokrywie może być zastosowany do montażu na blacie.

Wszystkie klipsy Weisnera są wykonane z wysokiej jakości stali oraz posiadają duże właściwości magnetyczne. Są niezwykle solidne. Są dostępne w wielu różnych kolorach. Te magnesy mamy możliwość umieszczać na zewnątrz i wewnątrz przedmiotów, ażeby uniknąć kradzieży. Są one bardzo dobre do ochrony cennych przedmiotów, takich jak ubrania, torebki oraz buty. Mamy także szeroki wybór akcesoriów do naszych magnesów.

Zapraszamy do wejścia na naszą stronę internetową, żeby dowiedzieć się więcej o oferowanych produktach. Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań albo uwag. Czekamy na kontakt z Państwem.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.