Jak nagrywać lub streamować gry wideo?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie nagrywają lub strumieniują wideo ze swoich ulubionych gier. Głównym powodem jest to, że chcą podzielić się swoimi doświadczeniami z gier z innymi, a także pokazać swoje umiejętności w konkretnej grze.

Co to jest nagrywanie ekranu?

Oprogramowanie do nagrywania ekranu pozwala zrobić wszystkie te rzeczy łatwo i szybko. Nagrany plik można zapisać na dysku twardym i przesłać do serwisu YouTube. Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz podzielić się nagraniem z innymi ludźmi lub jeśli chcesz przejrzeć zawartość później.

Jaka jest różnica między nagrywaniem a streamingiem?

Streaming to transmisja na żywo przez Internet. Przechwytujesz wideo na swoim komputerze i wysyłasz je na serwer. Następnie przekazujesz to wideo ludziom, którzy oglądają na żywo. Nagrywanie ma miejsce wtedy, gdy tworzysz film i zapisujesz go na komputerze lub telefonie, aby inni mogli go później obejrzeć, na przykład w YouTube.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do nagrywania i streamowania?

Action!4 to program do nagrywania pulpitu dla systemu Windows. Umożliwia ona nagrywanie pulpitu i odtwarzanie go później. Można jej używać jako aplikacji do obsługi kamery internetowej oraz jako oprogramowania do transmisji strumieniowej na żywo. Action!4 to łatwe w użyciu oprogramowanie, posiada wiele zaawansowanych funkcji.

Więcej: nagrywarka ekranu

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.